Es İtfaiye Hizmet Araçları

Hakkımızda

Es İtfaiye Araç Bakım Hizmetleri, itfaiyeci ekipmanlarının her türlü bakım, onarım işlerinde güvenli ve akılcı çözüm ortağınızdır.  Dünya standartlarında hizmetleri ile rutin ve acil bakım onarım işlerini gerçekleştiren firmamız, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışmaktadır. Eskişehir yangın ekipmanları servis hizmetimizle, yıllardır birçok büyük kamu ve özel kurumuna hizmet vermekte, koruduğumuz güven bağı ile büyüyüp gelişmekteyiz.

Es İtfaiye Araç Bakım Hizmetleri, itfaiye araçlarının, araç üstü ekipmanlarının servisi olarak bu ürünlerin yedek parçalarını da tedarik etmektedir. Küçük veya büyük ölçekte fabrikaların yangın söndürme ekipmanlarının, avm, havaalanı, askeriyelerin itfaiye araç ve ekipmanlarının, belediye itfaiye araçlarının bakım, onarım ve yedek parça temininde, her türlü bakım onarım işlerinde Es İtfaiye Araç Bakım Hizmetleri güvenle yanınızdadır.

İtfaiye araç ve ekipmanlarında her parça için gereken teknik bilgiye sahip olan ekibimiz, bu ekipmanları tek tek inceleyerek değişim gereken parçaları belirler. Belirlenen bu parçalar hızlı bir şekilde temin edilerek bakım süreci hem en hızlı hem de en güvenli şekilde sonlandırmaktadır.

Yangın gibi ani gelişen felaketlerde tüm araç ve ekipmanlarınızın güvenle çalıştığından emin olmak için uzman teknik destek ekibimizle tanışın.

 

E-Mail Gönder Hemen Ara Whatsapp